Lasy Państwowe
Logo Encyklopedii Leśnej

historia wydanych numerów drewna

(informatyka w leśnictwie, oprogramowanie i sprzęt), przeglądarka „Historia numerów drewna" w programie Leśnik służy do wyświetlenia i analizy zużytych numerów drewna. Obok szczegółowych informacji o drewnie odebranym pod danym numerem pojawia się także data ROD na którym dokonano rejestracji tego drewna. Słownik ten ma umożliwić dotarcie do dowolnej i odległej w czasie (historycznej) informacji o odbieranym drewnie i zastąpić dotychczas używany "papierowy" brulion odbióki drewna.
W przeglądarce tej możliwe jest szybkie wyszukiwanie, a także sortowanie tabeli wg: Nr szt/stosu, data, adres leśny, wykonawca, uwaga, kod uszkodzenia.
Listę można wydrukować szczegółowo, zbiorczo sortymentami, zbiorczo adresami leśnymi. Pozycje na liście można przefiltrować po polach: oddział, zakres numerów, data od-do, uwaga, sortyment, gatunek, kod uszkodzenia, korowane/niekorowane.
W historii numeracji drewna umożliwono filtrowanie po oddziale, zakresie numerów, dacie, uwagach, sortymencie, gatunku, kodzie uszkodzenia, korowane/niekorowane. Tabela z historią numerów drewna jest wymieniana z systemem LAS, więc historyczne informacje nie są kasowane w trakcie nadpisywania baz danych.

ŹRÓDŁO (AUTOR)

Leśnik - Podręcznik użytkownika.

Zdjęcia

Rysunki

Tabele

Mapy

Filmy

Pliki

Indeks alfabetyczny:

POPRZEDNI NASTĘPNY

Indeks tematyczny:

POPRZEDNI NASTĘPNYZgłoś uwagę do hasła

Maksymalny rozmiar: 5MB
Kontakt

Szybki kontakt